Artiwise Metin Analitiği Platformu

Artiwise metin analitiği platformu doğal dil işleme tekniklerini kullanarak bulut üzerinde makine öğrenmesiyle çalışan veri analitiği platformudur. Tüm yazılı kaynaklarınızı kullanışlı ara yüzleri ile analiz ederek, veri analizini kısa sürede ve yüksek doğruluk oranıyla yapmanızı sağlar. Türkçe ve İngilizce dil desteği olan Artiwise Metin Analitiği Platformu’nu https://app.artiwise.com adresinden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Artiwise metin analitiği platformu ile veri analistleri ve uygulama geliştiricileri makine öğrenmesi ve doğal dil işleme tekniklerini bilmelerine gerek olmaksızın veri modellemesi yapabilirler. Ürünün API‘ lerini kullanarak analiz sonuçlarını kendi platformlarına taşıyabilirler. Bunun yanında pazarlama uzmanları, müşteri yöneticileri ve medya ajansları gibi müşteriye yakın iş birimlerinde çalışan ekipler akıllı dashboardları kullanarak istedikleri marka, rakip, ürün, hizmet vb. ile ilgili analizleri kolayca elde edebilirler.

Duygu Analizi

Markanız, hizmetleriniz, ürünleriniz vb. hakkındaki algının duygu biriminden ölçümlenmesini sağlayın. %90 ve üzeri başarı oranıyla duyguları yakalayın.

Sınıflandırma

Email, sosyal medya, webchat, müşteri şikayet kayıtlarını otomatik sınıflandırın.

Kümeleme

Yapısal olmayan verilerinizi yapısal hale getirin. Sınıflarınızı ve segmentlerinizi belirleyin.

Öne Çıkan Söylemler

Çalışma alanınızda konuşulan konuları yakından takip edin, müşterileriniz ile iletişimde ve pazarda söz sahibi olun.

Kök Neden Analizi

Müşterilerinizden gelen verileri sınıflandırdıktan sonra her sınıfa ait öne çıkan söylemleri, problemleri kök neden analizi ile tespit edin.

Varlık Tespiti

Büyük metinlerdeki kişi, kurum, lokasyon vb. varlık isimlerini analiz edin.